Firma Bilgilendirme


OG PROJE GÖNDERİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

1-     Projenizi onaya sunmadan önce ekler kısmına proje ile ilgili tüm belgelerin (yetkilendirme belgesi, imza sirküleri, harita mühendisinin evrakları, sertifikalar uygunluk belgeleri, gerekçe raporu, enerji müsaadesi, hesaplar, vb.) eklediğinizden emin olun.

2-     Belgeler ve hesapların iki ayrı pdf te toplayarak göndermeniz kontrol ve takip açısından kolaylık sağlayacaktır.Her belge için ayrı bir pdf veya excel dosyası oluşturmaya gerek yok.

3-     Sistemimizde kayıtlı olan proje müellifleri kendilerine ait SMM/BT belgelerini vergi levhası, diploma gibi evrakları ekler kısmına eklemelerine gerek yoktur. https://online.uedas.com.tr/#/ adresinden belge ve bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

4-     İlk projenizi göndermeden önce mutlaka eğitim videolarını izleyerek ve Pwire tarafından destek alarak göndermenizi tavsiye ederiz. Eğitim videosu için tıklayınız.

5-     Projenizin kaydını yaparken Projenizin Türünü ve Kategorisini doğru girmeye özen gösterelim. (Örnek: Tadilat-Otoprodüktör Projesi gibi.)

6-     Projenizle ilgili tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinizden emin olduktan sonra projenizi onaya sunmalısınız. (Güç bilgileri, adres bilgileri vb.)

7-     Harita mühendisi onaylı koordinatları bir A4 e ıslak imzalı olarak yazıp, ekler kısmına eklemelisiniz. Harita mühendisi evraklarını da ekler kısmına yükleyiniz.

8-     Dağıtım lisansına sahip OSB’lerdeki tesislere ait projelerinizi de Pwire üzerinden onaya sunabilirsiniz. İlk girişte tesis hangi OSB sınırlarında ise ilgili OSB’nin seçilmesi gerekmektedir. (Şimdilik HOSAB, KOSAB ve MKPOSB seçilebilmektedir.)

9-     AG tek hat şemasını imzalanacak paftalar arasına koymayalım. PDF uzantılı dosyasını ekler kısmına yüklemeye özen gösterelim.

10-    Proje onaya gönderilmeden önce e-imzanın yerini müellifin adı soyadı görünüyor mu diye ön izleme yaparak kontrol edilmeli, varsa kayıklık ve eksiklik düzeltilmeli.


İletişim Bilgileri


Prizma Yazılım Bil. Sis. Müh. İnş. San. Tic. A.Ş.


Telefon : 0 258 241 01 03

Telefon : 0 258 241 52 10

E-Mail   : destek@pwire.com.tr


ADRES

Servergazi Mh. Çilek Sk. No:42 Merkezefendi / Denizli
Sosyal Medya
Kurumsal

Kalite Standartlarımız

Iso 27001:2013


PWIRE YAZILIMINA AİT TÜM HAKLARI SAKLIDIR VE PRİZMA AŞ AİTTİR. İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.