Pwire Sıkca Sorulan SorularKısaca Pwire; elektrik projeleri için özelleştirilmiş nesnelere sahip, içerisinde yönetmeliklere dayalı kontrolleri barındıran, elektrik tesisatı çizimi için birçok kolaylık sağlanmış, tamamıyla yerli ve milli olan bir cad programıdır. Bunun yanında Pwire sistemi ile projelerinizi yerinizden kalkmadan dijital ortamda dağıtım şirketine gönderip dijital onayını alabilirsiniz. Aynı zamanda Pwire size dijital arşiv ortamı da sağlamaktadır.


Ana sayfadaki ücretsiz indirmeyi tıklayın. Ekranda açılan sayfada ki "Dönüştürücü Programı İndir" butonuna basıp indirin. Daha sonra "Pwire" programını butonuna basarak açılan formu doldurun. Daha sonra yazdığınız mail adresine gönderilen linki tıklayarak programı indirin.


Pwire cad programı, Pwire üyeleri için ücretsizdir. Detaylı bilgi için, iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Pwire eğitim videolarına youtube üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz içerisinde “Kullanım Bilgileri” başlığı altında “Nasıl Kullanılır” sayfasından eğitim videolarımızı izleyebilir ya da pdf formatındaki Kullanım Rehberini okuyabilirsiniz. Diğer soru ve sorunlarınız için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Anasayfamızdaki “Üye Ol” botununa tıklayarak karşınıza gelen formu doldurmanız gerekmektedir. Sonrasında belirttiğiniz mail adresinize doğrulama linki gelecektir. Mail adresinize gelen bu link ile açılan formda bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak kaydınızı tamamlayınız. Kaydı tamamladığınızda hesabınız tarafımızca aktifleştirilerek size kullanıcı adı ve şifreniz gönderilecektir. Bu kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak Pwire ile rahatça proje gönderebilirsiniz.


Tüm projelerinizin son durumunu PwirePortal’a kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak rahatça takip edebilirsiniz. Portala; sitenin sağ üst köşesindeki “Portala Giriş” linkini tıklayarak ya da “www.portal.pwire.com.tr” adresinden ulaşabilirsiniz.


Evet. Pwire ile dilerseniz mimardan gelen dwg dosyasını açıp o dosya üzerinden çalışmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz de (mimarisi olmayan yapılar için) kendiniz yeni bir mimari oluşturabilirisiniz. Pwire bir cad programı olduğu için diğer cad programlarında yaptığınız işlemleri Pwire ile de yapabilirsiniz.İletişim Bilgileri


Telefon : 0 258 241 01 03

Telefon : 0 258 241 52 10

E-Mail   : destek@pwire.com.tr


ADRES

Servergazi Mh. Çilek Sk. No:42 Merkezefendi / Denizli
Sosyal Medya
Kurumsal

Kalite Standartlarımız


PWIRE YAZILIMINA AİT TÜM HAKLARI SAKLIDIR VE PRİZMA AŞ AİTTİR. İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.